Sprężarki śrubowe - sprzedaż, serwis, naprawa. Dostawa sprężonego powietrza.
Marani PL Marani EN Marani DE Marani RU

Nasi pracownicy

Marek Madej
prezes zarządu
madej@marani.pl
Janusz Drabik
dyrektor techniczny
drabik@marani.pl
tel. 602 414 182
Jarosław Zgodzaj
dyrektor handlowy
zgodzaj@marani.pl
tel. 698 612 218
Urszula Piotrowska
dyrektor finansowy
piotrowska@marani.pl
Jacek Wiśniowski
kierownik d/s umów
i rozliczeń
wisniowski@marani.pl
Magdalena Rybicka
specjalista d/s kadr
rybicka@marani.pl
tel. 32 4163007
Iwona Cybula
specjalista d/s administracji
cybula@marani.pl
Grzegorz Honisz
kierownik serwisu
honisz@marani.pl
tel. 32 4163042
Krzysztof Ciesek
kierownik d. handlowego
ciesek@marani.pl
tel. 32 4163022
Piotr Środoń
oddział Stalowa Wola
srodon@marani.pl
tel. 601 983 189
Tomasz Piwowarczyk
oddział Gorzów Wlkp
piwowarczyk@marani.pl
tel. 664 738 438

OUTSOURCING

SYSTEMY SPRĘŻONEGO POWIETRZA

PNEUMATYKA