Sprężarki śrubowe - sprzedaż, serwis, naprawa. Dostawa sprężonego powietrza.
Marani PL Marani EN Marani DE Marani RU

Nasi pracownicy

Marek Madej
prezes zarządu
madej@marani.pl
Janusz Drabik
dyrektor techniczny
drabik@marani.pl
tel. 602 414 182
Jarosław Zgodzaj
dyrektor handlowy
zgodzaj@marani.pl
tel. 698 612 218
Bogusław Kocur
dyrektor finansowy
kocur@marani.pl
tel. 609 390 906
Michał Foryś
dyrektor ds. kluczowych projektów
m.forys@marani.pl
tel. 603 350 203
Robert Roszkowski
dyrektor oddziału Trójmiasto
roszkowski@marani.pl
Jacek Wiśniowski
kierownik d/s umów
i rozliczeń
wisniowski@marani.pl
tel. 32 4163023
Krzysztof Ciesek
kierownik d. handlowego
ciesek@marani.pl
tel. 32 4163022
Grzegorz Honisz
kierownik serwisu
honisz@marani.pl
tel. 32 4163042
Magdalena Rybicka
specjalista d/s kadr
rybicka@marani.pl
tel. 32 4163007
Tomasz Piwowarczyk
oddział Gorzów Wlkp
piwowarczyk@marani.pl
tel. 664 738 438
Daniel Kołak
oddział Wrocław
kolak@marani.pl
tel. 539 917 829

OUTSOURCING

SYSTEMY SPRĘŻONEGO POWIETRZA

PNEUMATYKA