Sprężarki śrubowe - sprzedaż, serwis, naprawa. Dostawa sprężonego powietrza.
Marani PL Marani EN Marani DE Marani RU

Kariera

Elektryk / Elektromechanik

W zakres działań firmy Marani wchodzi m.in. budowa i wyposażenie stacji sprężania powietrza. Dysponujemy sprzętem, renomowanych, światowych producentów. Oferujemy m.in. sprężarki śrubowe, filtry i osuszacze. Opracowujemy kompleksowy audyt działań, przygotowujemy projekt oraz wykonujemy całą inwestycje, której celem jest wytwarzanie bądź uzdatnianie sprężonego powietrza dla przemysłu.

Przejmujemy w outsourcing istniejące przemysłowe sprężarkownie powietrza i stacje wytwarzania azotu, budujemy własne stacje zasilania i dostarczamy sprężone powietrze i gazy techniczne do sieci sprężonego powietrza Klienta.

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska
• naprawa maszyn w zakresie: pneumatyki, elektryki
• diagnozowanie usterek elektrycznych maszyn
• bieżąca naprawa i modernizacja infrastruktury i instalacji
• wykonywanie procedur konserwacyjnych oraz przeglądów instalacji
• wykonywanie pomiarów elektrycznych

Wymagania
• wykształcenie minimum średnie techniczne (mechaniczne / elektryczne)
• znajomość układów elektrycznych i mechanicznych maszyn roboczych
• uprawnienia SEP 1kV
• prawo jazdy kat. B
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
• pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• pracę w młodym i ambitnym zespole
• możliwość dalszego rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
Marani Sp. z o.o., 41-808 Zabrze, ul. Szybowa 14c
lub drogą elektroniczną:
praca@marani.pl

Informujemy, że spotkamy się tylko z wybranymi kandydatami

OUTSOURCING

SYSTEMY SPRĘŻONEGO POWIETRZA

PNEUMATYKA