Sprężarki śrubowe - sprzedaż, serwis, naprawa. Dostawa sprężonego powietrza.
Marani PL Marani EN Marani DE Marani RU

Kontakt

 

Dział Projektów Kluczowych

Dyrektor Michał Foryś
tel. +48 603 350 203
e-mail: m.forys@marani.pl

Mariusz Wolski
tel. +48 607 804 090
e-mail: wolski@marani.pl

 

Zabrze (Centrala) – informacje handlowe

Wojciech Miazga
tel. +48 696 431 032
miazga@marani.pl

Tomasz Zwolan
tel. +48 609 860 209
zwolan@marani.pl

 

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Adres email

Firma

Telefon

Treść wiadomości

taknie Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu promocji i reklamy produktów i usług MARANI Sp. z o.o. ul.Szybowa 14c 41-808 Zabrze, NIP: 631-00-20-661 Regon 272036412, w tym poprzez wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (kontakt drogą telefoniczną) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z Ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.

taknie Przedstawianie oferty usługi i kontakt drogą telefoniczną

taknie Przedstawienie oferty usługi i kontakt drogą mailową

 

Oddział Gorzów Wielkopolski

ul. Koniawska 11
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel/fax. +48 95 729 95 53

Tomasz Piwowarczyk
tel. +48 664 738 438
piwowarczyk@marani.pl

 

Marani Strefa Sp. z o.o.

ul. Kwiatkowskiego 1
37-450 Stalowa Wola

Piotr Machaj
tel. 609 400 806

 

Oddział Trójmiasto

ul. Słoneczna 4
80-297 Miszewko
gdynia@marani.pl

miszewko

Dawid Olszewski
tel. 602 414 184
olszewski@marani.pl

Piotr Lemańczyk
dział techniczny
tel. 603 110 607
lemanczyk@marani.pl

MARANI Sp. z o.o.

ul.Szybowa 14c
41-808 Zabrze

fax +48 32 416 30 98 / +48 32 416 30 99
tel. +48 32 416 30 00
e-mail: kontakt@marani.pl

NIP: 631-00-20-661
Regon 272036412

Oddział Gorzów Wielkopolski

Marani Strefa - Stalowa Wola

Oddział Trójmiasto